Go to content Go to navigation Go to search

Viterol.A – pozbądź się zmarszczek dzięki nanosomom

Kwiecień 23rd, 2009 by admin

Odchudzanie

Pozbycie się zmarszczek przy pomocy stężenia aktywnych ekstraktów naturalnych? Tak, teraz jest to możliwe dzięki liposomom znajdującym się w kremie Viterol.A. Rezultaty stosowania kosmetyków przygotowanych przez DS Laboratories pozwolą ci skutecznie i niezwykle szybko zapomnieć o zmarszczkach.

Prezentowany krem skierowany jest dla osób powyżej 30 roku życia, które zaczyna dotykać problem zmarszczek i innych niedoskonałości skóry wywołanych wiekiem. Jest to kosmetyk, który doskonale nadaje się również do męskiej cery. Sprzedaż prowadzona w niemalże każdym kraju świata pokazuje, że jest to niezwykle skuteczny produkt, czego kolejnym dowodem może być ogromna, bo kilkutysięczna grupa zadowolonych klientów z polski.

Krem działa stymulująco na odnowę komórek skóry, dzięki czemu staje się ona miękka, gładsza i bardziej jednolita. Ponadto produkt doskonale nawilża strukturę naszej skóry, co pozwoli zachować jej doskonałą kondycję przez wiele następnych lat.

Skuteczność produktu została potwierdzona laboratoryjnie!

Stosowanie Viterol.A

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując krem Viteral.A na noc. Przed nałożeniem kremu twarz należy umyć, a następnie osuszyć. Kolejnym krokiem będzie zaaplikowanie pokaźnej ilości kremu na okolice twarzy oraz szyi – unikając przy tym okolic oczu i powiek. Aby osiągnąć jak największą skuteczność kremu, należy go stosować codziennie.

Skuteczność liposomów

Liposomy są naturalnymi kapsułkami stymulującymi aktywne składniki kremu. Wnikają głęboko pod skórę i w sposób kontrolowany uwalniając swoją zawartość, dzięki której bardzo skutecznie zwalczają zmarszczki i inne niedoskonałości skóry.

One Response to “Viterol.A – pozbądź się zmarszczek dzięki nanosomom”

  1. Artykuły tematyczne » Archiwa bloga » Krem pod oczy Says:

    [...] składniki wygładzające, by zminimalizować widoczność pojawiających się pierwszych zmarszczek. Jako 40-latka powinnaś jeszcze bardziej zadbać o skórę twarzy. W tym celu stosuj kosmetyki [...]

Leave a Reply