Go to content Go to navigation Go to search

Trioxil – innowacyjny środek na trądzik

Kwiecień 22nd, 2009 by admin

Odchudzanie

Trioxil to bez wątpienia całkowita innowacja w leczeniu trądziku. Mikroskopijne cząsteczki żelu wnikają w głąb skóry już po kilku godzinach od zastosowaniu kosmetyku. Dzięki temu aktywne składniki zaczynają zwalczać trądzik bardzo szybko. Ponadto zastosowane w preparacie składniki są o wiele silniejsze niż w innych produktach tego typu. Jednak mówiąc o silniejszym działaniu kosmetyku należy podkreślić, że udało się osiągnąć ten efekty za pomocą w pełni naturalnych ekstraktów i wyciągów z roślin.

Większość osób, które zdecydowały się na stosowanie żelu Trioxil już po 14-stu dniach całkowicie pozbyły się trądziku z okolic twarzy, szyi oraz pleców. Zainteresowanie tym produktem jest tak wielkie, że zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na kilka pytań związanych z tym kosmetykiem ze stajni DS Laboratories.

Jak działa Trioxil?

Żel atakuje trądzik na kilka sposobów:
- hamując proliferację bakterii,
- normalizując produkcję sebum,
- zapobiegając powstawaniu „lepkich” porów,
- zmniejszając stan zapalny.

Co jest głównym składnikiem Trioxilu?

Żel zawiera bisazulenę, unikalną mieszankę, którą uzyskuje się z kwiatów rumianku. Ów ekstrakt w połączeniu z innymi składnikami doskonale radzi sobie nie tylko z trądzikiem, ale również pozwala na utrzymanie skóry w doskonałej kondycji.

Jak się skutki uboczne stosowania żelu?

Trioxil w przeciwieństwie do innych preparatów stosowanych w leczeniu trądziku nie posiada żadnych niebezpiecznych dla skóry składników. Jest to gwarancją, że po stosowaniu nie dojdzie do żadnych odparzeń czy nawet lekkich podrażnień skóry.

Jak często stosować Trioxil?

Producent kosmetyków zaleca stosowanie żelu raz dziennie – przed położeniem się do łóżka. Pozwala to na stworzenie warstwy ochronnej, która będzie pracować na naszej skórze przez najbliższe 24 godziny. Częstsze stosowanie żelu może zakłócić jego pracę, a właściwości lecznicze mogą przestać być skuteczne!

Czy mogę przebywać na słońcu podczas stosowania Trioxilu?

Tak, żel nie jest w żadnych stopniu światłoczuły, dzięki czemu skóra nie jest podatniejsza na odparzenia słoneczne podczas trwania kuracji.

Leave a Reply