Go to content Go to navigation Go to search

Powiększanie ust w trzech aspektach

Grudzień 2nd, 2009 by admin

Odchudzanie

Powiększanie ust jest naturalnym dążeniem do poprawienia swojej urody. Można wprawdzie na to dążenie spojrzeć z pewnym powątpiewaniem i uznać, że przecież wygląd nie jest wcale taki ważny. Tylko, czy będzie to uczciwe postawienie sprawy? Mimo gorących zaprzeczeń, każdy ocenia innych według wyglądu, co więcej, każdy sam stara się wyglądać jak najlepiej, by przyciągnąć życzliwą uwagę otoczenia. O aspekcie erotycznym nie warto już nawet wspominać.

Zanim powiesz nie powiększaniu ust

Zamiast więc spoglądać negatywnie na powiększanie ust oraz inne zabiegi poprawiające urodę, lepiej zastanowić się jaka metoda będzie najskuteczniejsza. Oprócz skuteczności trzeba wziąć pod uwagę jeszcze dwie inne kwestie: ekonomiczną i zdrowotną. Poszczególne metody będą bowiem różniły się także ceną i tym, w jakim stopniu obciążają organizm.

Obecnie odchodzi się już od wstrzykiwania w wargi kolagenu. Metoda ta, stosunkowo tania i skuteczna, okazała się dość niebezpieczna dla zdrowia. Było to także bardzo nietrwałe. Kolagen został zastąpiony innymi preparatami. Najczęściej są one robione na bazie kwasu hialuronowego. Poprzez sztuczną syntezę uzyskuje się roztwory o roboczych nazwach: restylane lub surgilips.

Iniekcja jest dokonywana przy znieczuleniu stomatologicznym i trzeba liczyć z kilkudniową opuchlizną oraz tym, że za kilkanaście miesięcy zabieg należy powtórzyć. Zwykle jest on też poprzedzany testami alergicznymi.

Jeśli dysponuje się większą ilością gotówki można zdecydować się na trwale powiększanie ust i ich wymodelowanie poprzez wszczepienie tkanki pobranej z własnego ciała. Większość osób jest zadowolona z takiego rozwiązania, trzeba jednak pamiętać o jego wysokiej cenie i dość poważnej ingerencji w homeostazę organizmu, która nigdy nie pozostaje bez następstw.

Powiększanie ust w zgodzie z naturą

Pomimo, iż dbałość o urodę jest o wiele ważniejsza niż często chcemy to przyznać, warto zastanowić się nad kosztami zdrowotnymi, jakie niosą ze sobą niektóre zabiegi. Na powiększanie ust za pomocą medycyny estetycznej nie każda kobieta może sobie pozwolić.

Rezygnacja z zabiegu nie musi koniecznie oznaczać rezygnacji z powiększania ust jako takiego. Istniej sposób o wiele prostszy, a co ważniejsze tańszy i zdrowszy. Jest nim tzw. naturalne powiększanie ust przy pomocy kosmetyków organicznych. Dokonuje się go przy pomocy specjalnego preparatu nakładanego na wargi. Takie środki jak CushyLpis Lip Plumper, czy inne podobne, zawierają specjalnie skomponowane systemy odżywiające tkanki. Dostarczają witamin i innych potrzebnych składników bezpośrednio do tkanki, której wygląd mają poprawić.

Jak wykonuje się takie powiększanie ust? Bardzo prosto. Nakładanie preparatu przypomina codzienne malowanie szminką. Teraz jednak wspomaga się proces powiększania w niezwykle skuteczny sposób. W przeciwieństwie do wspomnianych zabiegów, które czasem kończą się powikłaniami, w wypadku stosowania CushyLips Lip Plumper nie odnotowano wystąpienia żadnych skutków ubocznych.

Na zakończenie trzeba jeszcze odnieść się do kategorii ekonomicznej. Zabieg medycyny estetycznej to wydatek na poziomie dwóch tysięcy złotych, natomiast w wypadku, gdy wybierze się naturalne powiększanie ust, wystarczy wydać kilkadziesiąt złotych. Być może na efekt przyjdzie poczekać nieco dłużej, ale i tak jest to bardziej opłacalna metoda.

3,3

2 Responses to “Powiększanie ust w trzech aspektach”

  1. Powiększanie ust – jak to zrobić? « Powiększanie ust Says:

    [...] pewnych względów powiększanie ust z zastosowaniem implantów syntetycznych jest lepsze od innych metod. Przede wszystkim [...]

  2. Powiększanie ust » Czynniki ryzyka w zabiegowym powiększaniu ust Says:

    [...] najmniej kłopotliwy i najbezpieczniejszy jest zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Dlaczego? Dlatego, że jako substancja naturalnie obecna w naszym organizmie [...]

Leave a Reply