Go to content Go to navigation Go to search

O ViviComb i o tym jak pokonać łysienie androgenowe

Wrzesień 22nd, 2012 by a.m.

Odchudzanie

Łysienie androgenowe to najczęstszy sposób wypadania włosów u mężczyzn. Problem, z którym walczą miliony osób na całym świecie. Powód wielu rozczarowań oraz wielu stresów i poczucia niższej wartości. Nie ma dobrego czasu na łysienie androgenowe – niezależnie, czy pojawia się u nastolatka, czy osoby po pięćdziesiątce, zazwyczaj powoduje rozczarowanie i pytanie: „dlaczego ja? Dlaczego teraz?”. Na szczęście postęp techniki pozwala skutecznie walczyć z łysieniem, poprawiając wygląd przerzedzonej fryzury.

Na jakim etapie łysienia pomoże ViviComb?

Oczywiście najlepiej, jeśli zaczniemy walkę z nadmiernym wypadaniem włosów na wczesnym etapie, gdy zauważymy pierwsze zmiany. Wtedy mamy szansę, że proces wypadania włosów odwróci się, zanim jeszcze będziemy musieli radzić sobie ze sporymi obszarami przerzedzenia fryzury. Dodatkowo szybka pomoc pozwoli nam w pełni powrócić do wyglądu, zmienionego przez łysienie.

Im bardziej zaawansowany proces, tym gorzej. Nie znaczy jednak, że niemożliwe jest leczenie łysienia wtedy, kiedy już utraciliśmy większą ilość włosów. Pewną gwarancją jest to, co producent zapewnia: wysoką skuteczność działania laserowego grzebienia. Mianowicie informuje, że 9 na 10 osób, które stosowały ViviComb, są zadowolone z efektów, jakie za jego pośrednictwem uzyskały. Większość zauważyła zablokowanie procesu wypadania włosów oraz w 20% powrót do dawnej gęstości poprzez wzrost nowych włosów.

Podsumowując działanie ViviComb warto napisać, że najlepiej walczyć z łysieniem na pierwszych etapach wypadania włosów. Jednak bez skreślania skuteczności stosowania laserowego grzebienia nawet wtedy, kiedy proces wypadania włosów jest już zaawansowany.

W jaki sposób działa ViviComb?

ViviComb wykorzystuje przełomową technologię LLLT. Dotychczas dostępną jedynie w ekskluzywnych centrach medycznych, klinikach oraz salonach kosmetycznych. Oddziałującą w zaawansowany sposób na cały organizm, a szczególnie na skórę głowy, którą stymuluje do wzrostu nowych kosmyków.

Specjalna konstrukcja grzebienia, rozdzielonego ząbkami pozwala dotrzeć bezpośrednio do skóry głowy, bez efektu blokowania jego działania przez włosy, dzięki czemu efekt terapii może być lepszy.

Bezpośrednio stymulująco działa wiązka światła, składająca się z lasera o małej mocy i średniej długości fali świetlnej. W ten sposób powstaje 12 wiązek światła, które można zaobserwować jako skoncentrowane czerwone światło zebrane w części centralnej grzebienia.

Światło to, jak wykazały badania, działa odżywczo oraz regenerująco na komórki, jednocześnie pozytywnie wpływając na procesy przebiegające między komórkami. W ten sposób można uzyskać efekt odbudowy mieszków włosowych oraz jednocześnie zaktywizowania do wzrostu włosów. Możliwość zastosowania lasera małej mocy działa aktywizująco. Optymalnie dobrana funkcjonalność daje efekty, na które nie trzeba długo czekać. Możliwe do zaobserwowania już po kilku tygodniach stosowania.

Cała konstrukcja grzebienia, która jest lekka i wygodna w użyciu, zapewnia skuteczność i pełne bezpieczeństwo. Dzięki czemu nie wywołuje skutków ubocznych i może być stosowana nawet przez osoby o wyjątkowo wrażliwej skórze.

Energia potrzebna do walki z symptomami łysienia

ViviComb ma również tę zaletę, że podczas jego stosowania uzyskuje się niskoenergetyczną energię zapoczątkowującą ważne procesy biochemiczne w organizmie. Dzięki niemu można uzyskać wzrost produkcji komórkowego ATP, czyli związku niezbędnego do prawidłowego transportu wewnątrzkomórkowego. Pozyskanie tej dodatkowej energii sprawia, że komórki zaczynają szybciej pracować, zwiększając swoją aktywność. Lepiej przebiegają także procesy metaboliczne.

Energia z ATP prowadzi do pobudzenia rozwoju mieszków włosowych, zwiększenia przepływu krwi oraz zaktywizowania krążenia w skórze głowy. W ten sposób wraz z krwią do cebulek włosów mogą szybciej docierać ważne składniki odżywcze. Pozyskiwana w ten sposób energia działa jak budulec do zamiany słabej cebulki w mocną i zdrową, umożliwiającą utrzymanie włosa oraz zapewniającą aktywizację intensywnego wzrostu. Na poziomie zauważalnym przez przeciętnego obserwatora są to piękne, gęste i lśniące włosy.

Koniec ze wstydliwym łysieniem

Miejsca przerzedzonych włosów w kącikach lub na czubku głowy mogą być zlikwidowane. Efekt ten można uzyskać na wiele sposobów: decydując się na bolesny przeszczep, z długo gojącymi się ranami, można również wybrać treski lub peruki. Innym sposobem jest naniesienie na skórę głowy specjalnego proszku, który rozprowadzony na kosmykach zwiększa ich gęstość oraz sprawia, że fryzura jest zdecydowanie bardziej gęsta i piękniejsza.

Jednak każdy z powyższych sposobów ma także wady. Nie dodaje pewności siebie, sprawia, że o „kamuflażu” trzeba ciągle pamiętać, nie wyzbywając się obawy, czy prawda o nim nie wyjdzie na światło dziennie. Metody te ponadto nie zapewniają dyskrecji i pewności siebie tak ważnej w codziennym życiu.

Dlatego wygodny grzebień laserowy, który można zabrać ze sobą wszędzie, używać bez konieczności włączania do prądu, czy wykonywania długich angażujących zabiegów, jest bardzo ciekawą alternatywą, dla wielu kuszącą i pozbawioną wad. Warto mieć ją na uwadze, zwłaszcza jeśli chcemy cieszyć się gęstą i piękną fryzurą w każdych warunkach. Sięgając po ViviComb, gdy zobaczymy pierwsze objawy łysienia, możemy uzyskać doskonałe efekty. Warto skorzystać z tej opcji, jeśli zależy nam na atrakcyjnym wyglądzie w każdym etapie życia.

Leave a Reply