Go to content Go to navigation Go to search

Laserowy grzebień ViviComb – najlepszy sposób na porost włosów

Grudzień 16th, 2012 by admin

Odchudzanie

Gdy włosy zaczynają wypadać, wiele osób jest przerażonych. Bardziej przejmują się kobiety, choć to u mężczyzn łysienie jest częściej spotykane, ale panowie też często nie mogą pogodzić się z przerzedzającą się czupryną. Na szczęście łysienie można powstrzymać. Co więcej, nowoczesna technologia radzi sobie także ze stymulowaniem odrastania włosów, co pozwala zlikwidować skutki już zaistniałego łysienia. Wypróbuj moc lasera i ciesz się bujnymi, gęstymi i zdrowymi włosami.

Już od wielu lat wiadomo, że wykorzystanie laserów w medycynie i pielęgnacji ciała było punktem przełomowym. Dotychczas jednak promienie laserowe mogły być używane tylko przez profesjonalistów, zwykle w najnowocześniejszych klinikach i gabinetach. Wiązało się to oczywiście z bardzo wysokimi kosztami, więc nie każdy mógł sobie pozwolić na tę skuteczną, ale tez bardzo drogą kurację. Teraz to się zmieniło, bo na rynek weszły urządzenia do domowego użytku, w których zastosowano lasery. Teraz więc laserowa kurację możesz sobie zafundować we własnym domu, a ceny stały się znacznie przystępniejsze, na każdą kieszeń. Do czego można wykorzystywać domowe lasery? Na przykład na porost włosów oraz do powstrzymania łysienia.

Łysienie – dlaczego włosy wypadają?

Przyczyny łysienia mogą być bardzo różne, choć bezpośrednią jest zawsze osłabienie włosów, a konkretnie cebulek włosowych, ich złe odżywienie i obumieranie. Podłoże tego procesu może być różne. Włosy często wypadają sezonowe, na przykład w okresie wiosennym i jesiennym, bo wówczas organizm jest najsłabszy, a dieta uboga w witaminy. Nasilone wypadanie włosów może też być skutkiem złego odżywiania, na przykład stosowania niewłaściwej diety odchudzającej. Często łysienie ma też podłoże hormonalne – to dlatego mężczyźni często maja z wiekiem coraz rzadsze włosy, pojawiają sie zakola i łysienie na czubku głowy. Wypadanie włosów może mieć też związek z chorobami skóry głowy, na przykład z łojotokiem i silnym łupieżem. Niezależnie jednak od tego, jaka jest przyczyna łysienia, im szybciej zaczniesz działać, tym lepiej. Najtrudniej jest nie tyle powstrzymać wypadanie włosów, co sprawić, by na nowo zaczęły rosnąć w miejscach, gdzie jest łysina. ale laserowy grzebień radzi sobie i z tym.

Laserowy grzebień ViviComb – sposób na gęste włosy

Laserowy grzebień ViviComb to urządzenie do domowego użytku. Jest w pełni bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych, oczywiście nalezy uzywać go ściśle wedle wytycznych zawartych w instrukcji dołączonej do opakowania. W jego konstrukcji po raz pierwszy zastosowano technologię, jaka wcześniej była dostępna tylko w profesjonalnym sprzęcie medycznym. Jakie jest zastosowanie ViviComb? Po laserowy grzebień możesz sięgnąć zawsze, gdy zaobserwujesz nasilone wypadanie włosów. Laser działa wzmacniająco na cebulki włosów i poprawia umocowanie włosa w skórze, co zapobiega jego wypadaniu. Ponadto stymulacja cebulek włosowych sprawia, ze włosy są lepiej odżywione i zdrowsze, stają się też grubsze, co w krótkim czasie bardzo poprawia wygląd czupryny. Co jeszcze? Laserowy grzebień ViviComb radzi sobie z łysieniem o różnym podłożu i niezależnie od przyczyn wypadania włosów, działa na nie wzmacniająco i powstrzymuje łysienie. Co więcej, jest to najlepszy dostępny w tym momencie na rynku środek na porost włosów. Laserowa stymulacja potrafi „obudzić” uśpione komórki i sprawić, że nowe włosy powstaną w miejscach, z których wcześniej wypadły. Jest to skuteczność potwierdzona w wielokrotnych testach klinicznych. Ogromnym atutem ViviComb jest krótki czas oczekiwania na pierwsze efekty – pojawiają się one już po kilku tygodniach używania lasera. Zwykle po dwóch miesiącach regularnego stosowania włosy są wyraźnie zagęszczone, a ich wypadanie znacznie zredukowane. Dzięki zastosowaniu w jednym urządzeniu kilku typów lasera, ViviComb jest wyjątkowo skuteczny, a jednocześnie bardzo bezpieczny. To też urządzenie trwałe, więc jego zakup jest jednorazowym wydatkiem. Laserowy grzebień ViviComb to najzdrowsza i najbezpieczniejsza metoda, by powstrzymać łysienie i cieszyć się zdrowymi, gęstymi i bujnymi włosami.

Leave a Reply