Go to content Go to navigation Go to search

Kosmetyki Ingrid

Październik 29th, 2009 by admin

Odchudzanie

Historia tych jednych z bardziej popularnych obecnie kosmetyków zaczęła się na początku lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, od Niemki o imieniu Ingrid Millet. Poświęciła się ona całkowicie badaniom żywych komórek cery. Opracowała ona kremy, które zawierają w sobie jeden z najszlachetniejszych rodzajów kawioru. Specyfik ten od razu spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez płeć piękną.

Od momentu tego w laboratoriach Ingrid opracowywane są nowe i o wiele skuteczniejsze produkty kosmetyczne, które przeznaczone będą przede wszystkim do pielęgnowania twarzy oraz ciała. Dzięki ich niezawodnej i wysokiej jakości przedstawiciele samej marki co roku będą umacniali swoją pozycję na rynku kosmetycznym poprzez odnoszenie sukcesów w prestiżowych konkursach. Dziś kosmetyki Ingrid eksportowane są to ponad kilkudziesięciu krajów na wszystkich kontynentach, a sprzedawane tylko w najbardziej renomowanych oraz luksusowych gabinetach kosmetycznych.

Kosmetyki Ingrid zapewnią nam przede wszystkim regenerację i odmłodzenie cery, będą zapobiegały zmarszczkom, oczyszczały naskórek i wpływały na jego równowagę, a oprócz tego nadawały całemu ciału szczupły oraz młody wygląd. W tym ostatnim przypadku nastawione będą przede wszystkim na walkę z cellulitem, odchudzenie figury i przywrócenie skórze jej siły oraz elastyczności. Działać będą na bazie szoku termicznego, a ze względu na ich połączenie z substancjami czynnymi, które znajdują się w papai, imbirze, cz też kakao, wspomagać będą krążenie krwi oraz usuwanie tłuszczów z naszego ciała.

Jak wcześniej wspomniano kosmetyki te kiedyś zarezerwowane były tylko i wyłącznie dla klientów ekskluzywnych salonów piękności oraz gabinetów kosmetologicznych, obecnie rozprowadzane są jednak także przez internet, co daje możliwość dostępu do nich szerszej grupie konsumentów. Kosmetyki te jednak będą strasznie drogimi w porównaniu do innych alternatywnych i zbliżonych do nich produktów – z drugiej jednak strony zapewniają stuprocentowe efekty oraz gwarancję zadowolenia.

Leave a Reply