Go to content Go to navigation Go to search

Kosmetyki Duchess Marden

Kwiecień 23rd, 2009 by admin

Odchudzanie

Co jest główną domeną kosmetyków Duchess Marden?

Z informacji, jakie udało nam się uzyskać na temat produktów Duchess Marden wynika, że są to kosmetyki całkowicie naturalne. Składnikami są najczęściej ekstrakty roślinne, witaminy oraz oleje kosmetyczne. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które preferują kosmetyki bez jakichkolwiek parabenów lub innych stosowanych w kosmetologii związków chemicznych.

Jaki kosmetyki znajdziemy w ofercie Duchess Marden?

Jest to cały szereg kosmetyków począwszy od płynów oczyszczających skórę, poprzez nawilżacze, a skończywszy na preparatach zapobiegających starzeniu się skóry. Jednym z popisowych produktów Duchess Marden, jest zdobywający rynek kosmetyków w Stanach Zjednoczonych preparat przeciw zmarszczkom Damascena Rose Anti Wrinkle Serum.

Jak produkty zostały przyjęte w naszym kraju?

Producent kosmetyków Duchess Marden w naszym kraju nie narzeka na brak klientów. Konsumentów przyciągnęły ciekawe ceny produktów z pod skrzydeł amerykańskiego Duchess Marden oraz niezwykła skuteczność kosmetyków, o której przekonały się miliony osób na całym świecie.

Zalety:

• Produkty nie zawierają żadnych chemicznych konserwantów – są w pełni naturalne.
• Wszystkie kosmetyki są sprzedawane za pośrednictwem internetu – każdy produkt jest opatrzony obszerną recenzją, opisem i opiniami innych klientów.
• Duchess Marden posiada szeroki zakres kosmetyków tzw. Anti-Aging, czyli kosmetyków stosowanych w walce ze starzeniem.
• Każdy produkt posiada 90-dniową gwarancję!

Wady:

Na dzień dzisiejszy nie ma się, do czego przyczepić.

Leave a Reply