Go to content Go to navigation Go to search

Kosmetyki Avene

Sierpień 4th, 2009 by Agnieszk

Odchudzanie

Okazuje się, że problem cery wrażliwej dotyka wielu kobiet. Również mężczyźni ze względu na ciągłe golenie twarzy, cierpią na podrażnienia. Kobiety jednak, ten problem dotyka znacznie częściej. Ich dodatkową zmorą jest fakt, że większość kosmetyków kolorowych, których używa się do makijażu, to kosmetyki, które najbardziej podrażniają cerę kobiet.

Na szczęście na rynku kosmetycznym pojawiła się francuska firma Avene, która specjalizuje się w kosmetykach do skóry wrażliwej. Większość z produktów Avene to produkty zapobiegające podrażnieniom.

Można wśród nich znaleźć typowe kosmetyki do codziennej pielęgnacji takie jak:

  • kremy nawilżające,
  • mleczka czy żele do demakijażu i mycia twarzy.

Wszystkie kosmetyki avene są produkowane na bazie wody termalnej, dzięki czemu nie tylko doskonale pielęgnują cerę, nawilżają ją, ale również zapobiegają podrażnieniom. Kosmetyki Avene cieszą się zainteresowaniem również wśród tych osób, które mają już podrażnioną cerę. Wśród produktów Avene można znaleźć wszelkie kojące maści i kremy, które bardzo szybko i łagodnie niwelują wszelkie problemy i niedoskonałości.

Kosmetyki te, dostępne są dla wszystkich typów cer, takich jak cera tłusta mieszana czy sucha, które mają skłonność do podrażnień.

Wśród bogatej oferty kosmetyków Avene, znajdują się również kosmetyki kolorowe do makijażu, które nie tylko upiększają, ale też pielęgnują cerę wrażliwą. Z tych produktów zadowolone są przede wszystkich kobiety, które do tej pory nie mogły pozwolić sobie na codzienny makijaż.

Chociaż w większości klientkami sklepów oferujących kosmetyki Avene są kobiety, firma nie zapomina o mężczyznach, którzy również chcą zadbać o wygląd swojej cery. Dla nich powstała między innymi linia Trixera. To kosmetyki, które można stosować na różne partie ciała.

Z dużym zainteresowaniem nie tylko młodzieży spotykają się kosmetyki z linii Cleanance. Są to różne preparaty przeznaczone do codziennego stosowania na skórę wrażliwą, pomagają zwalczać na przykład trądzik i inne problemy z cerą, typowe dla wieku młodzieńczego. Wysoka zawartość wody termalnej sprawia, że produkty te doskonale łagodzą podrażnienia oraz oczyszczają naskórek.

W swojej ofercie firma ma jeszcze preparaty dla cery dojrzałej – to linia Eluage.

Różne kosmetyki z tej linii mogą być stosowane przez osoby o wysuszonej, skłonnej do zaczerwień skórze.

Leave a Reply