Go to content Go to navigation Go to search

Jak stosować Rio Laser Hair Remover?

Kwiecień 25th, 2009 by admin

Odchudzanie

Rio Laser Hair Remover to łatwa, bezpieczna i przede wszystkim skuteczna metoda usuwania niechcianych włosów. Prezentowany zestaw do laserowego usuwania włosów różni się od innych tego typu produktów, bowiem daje możliwość wybrania jednego z dwóch dostępnych zabiegów. Pierwszy z nich to opcja usuwania pojedynczych włosów z dowolnego miejsca na ciele. Natomiast drugi zabieg pozwala skupić się na większych obszarach skóry, które objęte są niechcianym owłosieniem.

Poniżej, w 7 krótkich krokach przedstawiamy jak używać zestawu Rio Laser Hair Remover.

1. Przed użyciem narzędzia należy skrócić włosy, których chcemy się pozbyć. Najlepiej po prostu je ogolić do długości 1 – 3mm.

2. Kolejnym krokiem będzie uruchomienie zestawu Rio. Do tego celu będzie nam potrzebny kod bezpieczeństwa, który programuje się za pomocą sekwencji przycisków. Oto kolejność wciskania klawiszy bezpieczeństwa:

1 – przycisk „plus”
2 – pojedynczy przycisk
3 – przycisk „minus”
4 – i znów przycisk pojedynczy.

Po wciśnięciu tych klawiszy urządzenie powinno podwójnych dźwiękiem zasygnalizować swoją gotowość do pracy.

3. Tuż po uruchomieniu należy ustawić intensywność urządzenia, którą należy testować na niewielkich obszarach skóry. Osobom, które mają wyjątkowo wrażliwą skórę zaleca się korzystanie z najniższych ustawień intensywności. Jednak osoby, które mają za sobą zabiegi depilacji laserowej i wszystko podczas jej trwania przebiegało prawidłowo, mogą śmiało pozwolić sobie na zwiększenie mocy lasera.

Jeśli podczas stosowania zestawu do depilacji laserowej Rio będziesz odczuwała dyskomfort lub na skórze zaczną występować zaczerwienienia, to wyraźny znak, że należy zmniejszyć jego intensywność.

4. Przed rozpoczęciem stosowania lasera należy dokładnie umyć miejsca, na którym będzie on stosowany. Najlepiej zimną wodą i mydłem.

Zabrudzenia skóry mogą zakłócić pracę lasera!

5. Umieść laser nad miejscem, które ma zostać poddane zabiegowi, a następnie uaktywnij urządzenie.

Możesz odczuwać lekkie uczucie mrowienia podczas stosowania zestawu Rio na obszarach, gdzie występują grube i mocne włosy.

6. Po zakończeniu zabiegu, na miejsca poddane depilacji laserowej należy nałożyć odrobinę kosmetyku z aloesem. To na pewno pomoże złagodzić nieprzyjemne doznania odczuwalne nawet do 48 godzin po zastosowaniu Rio Laser Hair Remover.

7. Zabieg powinien być powtarzany nie więcej niż raz w miesiącu, przez około pół roku. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju włosów, z jakimi przyjdzie nam się borykać, ale w większości przypadków po sześciu zabiegach zestawem Rio powinnaś raz na zawsze zapomnieć o dokuczającym owłosieniu na jakiejkolwiek części ciała.

One Response to “Jak stosować Rio Laser Hair Remover?”

  1. Tania Says:

    Czy można tego używać do depilacji brwi? Czy można wykonać ten zabieg samemu?

Leave a Reply