Go to content Go to navigation Go to search

Idol White i Rio Blue Light Teeth Whitening: twój prosty sposób na białe zęby

Październik 20th, 2011 by mirabelka

Odchudzanie

Jedną z największych zalet cywilizacji i globalizacji jest fakt, że bardzo szybko to co wyjątkowo kosztowne i dostepne tylko dla elit staje się udziałem mas. Białe zęby nie stanowią tu wyjątku. Kiedyś na wybielanie zębów mogły pozwolić sobie tylko największe gwiazdy: aktorzy, modelki, piosenkarki czy celebryci. Teraz nie tylko usługi stomatologii estetycznej znacznie staniały, ale tez dostępne są bardzo skuteczne systemy do wybielania zębów w domu. Poznaj dwa z nich bliżej, a zrozumiesz, ze białe żeby są na wyciągnięcie ręki.

Białe zęby są istotne, a w naszym współczesnym życiu istotniejsze niż mogłoby się wydawać. Jak ustalili naukowcy, uśmiech jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie – jeszcze zupełnie nieświadomie – oceniamy, gdy widzimy kogoś po raz pierwszy. Białe zęby sprawiają, że uśmiechamy się szeroko i naturalnie, bez stresu i strachu przed kompromitacją, dzięki czemu wywieramy znakomite pierwsze wrażenie i jesteśmy od razu na wygranej pozycji, bo nasz rozmówca ma o nas pozytywne zdanie. Białe zęby to też coraz częściej symbol społecznego statusu, ale tez wykształcenia i bycia na czasie. ludzie na tak zwanym pewnym poziomie po prostu nie pokazują się z żółtymi i zaniedbanymi zębami, tak samo jak nie obgryzają paznokci i nie hodują włosów pod pachami. Czy tego chcemy czy nie, białe żeby to dziś po prostu obowiązek człowieka zadbanego. Na szczęście spełnisz ten obowiązek bez szczególnego odchudzania portfela, bez bólu i straty czasu. Domowe zestawy do wybielania zębów pomogą ci załatwić sprawę w domowym zaciszu, szybko, bezpiecznie i skutecznie.

Idol White – miej białe zęby jak amerykańska gwiazda

Idol White to rewolucyjny system do domowego wybielania zębów, ktory cieszy się uznaniem amerykańskich gwiazd oraz milionów użytkowników na całym świecie. Ambasadorką tego produktu jest Kim Kardashan, ktora słynie nie tlyko z idealnie kobiecej sylwetki, ale też z perfekcyjnie białych zębów, co zawdzięcza Idol White. Jest to żel wybielający do domowego użytku. Do jego nałożenia nie potrzebujesz skomplikowanych instrukcji – wszystko wykonasz łatwo i szybko dzięki prostym w użyciu aplikatorom. W dodatku proces wybielania przebiega niezwykle szybko. Wystarczy nałożyć żel idol White na zęby i pozostawić na jedną minute, a po tym czasie starannie wypłukać usta.  Dwa razy dziennie wykonaj te czynności, a błyskawicznie zauważysz rezultaty – zęby staną się wyraźnie jaśniejsze oraz lśniące, bo Idol White nie tylko wybiela, ale też poleruje zęby dodając im blasku. Wybielanie z systemem Idol White jest łatwe i zupełnie bezpieczne, a także bezbolesne, bo żel nie powoduje nadwrażliwości zębów ani krwawienia dziąseł. To zdecydowanie godna polecenia metoda, by mieć białe zęby.

Rio Blue Light Teeth Whitening – wybielanie zębów jak u stomatologa

Od kilku lat w gabinetach dentystycznych świadczy triumfy wybielanie metodą Beyond, to znaczy z użyciem lampy emitującej niebieskie światło. jest to metoda, z jakiej korzystają osoby, dla ktorych efekty liczą się bardziej niż koszty, bo ta metoda pozwala uzyskać idealnie białe żeby już w czasie jednej wizyty u stomatologa, w przeciwieństwie do wybielania nakładkowego, które zajmowało znacznie więcej czasu. Teraz jednak metoda wybielania światłem jest dostepna także w zestawach do domowego wybielania zębów, takich jak Rio Blue Light Teeth Whitening. W zestawie znajdziesz żel rozjaśniający szkliwo w łatwym do użycia aplikatorze oraz urządzenie emitujące chłodne światło, pod którego wpływem aktywują się wybielające składniki żelu. Dzięki temu bardzo szybko i bez wizyt u stomatologa będziesz mieć białe zęby. Warto podkreślić, że tego typu zestaw do domowego użytku jest nie tylko skuteczny, ale też bardzo bezpieczny i pozwala uzyskać perfekcyjnie białe i lśniące zęby zupełnie bezboleśnie i bez nadwrażliwości na temperaturę czy krwawienie dziąseł.

Wybielanie zębów w domu: co później?

Jeśli zdecydujesz się na domowe wybielanie zębów, po przeprowadzeniu kuracji musisz o nie odpowiednio zadbać. Najważniejsze jest przestrzeganie przez tydzień tak zwanej białe diety. W tym czasie nie należy jeść i pić niczego, co mogłoby zabarwić zęby. Takie barwiące produkty to przede wszystkim kawa oraz mocna czarna herbata (zieloną możesz pić do woli). Unikaj w tym czasie też czerwonego wina, soku z porzeczek, nie jedz czarnych jagód. Warto pić natomiast jak najwięcej jogurtu, bo po wybielaniu zęby potrzebują wapnia. Jeśli chcesz zachować białe zęby na dłużej, do codziennej higieny jamy ustnej używaj pasty wybielającej oraz płynu do płukania ust o podobnym działaniu. Zaopatrz się też w starannie czyszczącą zęby szczoteczkę elektryczną, najlepiej z irygatorem, ktory pomoże zachować ci w czystości przestrzenie między zębami, trudno dostępne dla włosia szczoteczki. Irygator znakomicie uzupełni działanie nici dentystycznej.

Leave a Reply