Go to content Go to navigation Go to search

Domowe wybielanie zębów: poznaj skuteczne sposoby

Grudzień 5th, 2011 by mirabelka

Odchudzanie

Wybielanie zębów u stomatologa to coraz częściej wykonywany zabieg. teraz już nie tylko gwiazdy mają prawdo do idealnego i olśniewającego uśmiechu – ty także! Jednak mimo, że ceny stale spadają, tego typu zabiegi nadal są stosunkowo drogie. Na szczęście pojawiła się alternatywa dla nich: skuteczne preparaty do domowego wybielania zębów. czy warto z nich skorzystać? Które są godne polecenia? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w niniejszym tekście!

Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii wybielanie zębów u stomatologa ma dziś poważną konkurencję w postaci zestawów do domowego użytku. Coraz częściej dobrej jakości preparaty dają efekty porównywalne z tymi, jakie można uzyskać gabinecie dentystycznym. a jak głosiła popularna niegdyś reklama, po co przepłacać, jesli można uzyskać tę samą jakość za niższą cenę. Poznaj zasady domowego wybielania zębów.

Zanim wybielisz zęby…

Nawet jeśli planujesz wybielanie zębów w domu i wiesz już, jaki preparat kupić, nie obędzie się bez wizyty u stomatologa. Pamiętaj, że wybielanie zębów może być przeprowadzone tylko wówczas, gdy wszystkie zęby są zdrowe. Bezwzględnie przed zastosowaniem preparatu wybielającego trzeba więc naprawić wszystkie ubytki. Ważne tez, by sprawdzić, czy żaden ząb nie jest martwy, bo martwe zęby bardzo trudno poddają się rozjaśnianiu i później nieestetycznie wyróżniają się na tle innych, białych zębów swoim ciemniejszym kolorem. Poza tym przed wybielaniem często konieczne jest stomatologiczne oczyszczenie zębów z kamienia nazębnego i nalotu, jaki gromadzi się na skutek złej diety i nie zawsze wystarczająco starannej higieny jamy ustnej. Warto o to zadbać, bo preparaty wybielające działają na szkliwo, ale nie będą skuteczne, gdy szkliwo zasłonięte jest solidną warstwą osadu w postaci kamienia nazębnego.

Skuteczne preparaty do domowego wybielania zębów

Oto przegląd preparatów do domowego wybielania zębów, jakie można polecić ze względu na ich wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Alta White jest najlepszym i najszybciej działającym sposobem na wybielenie zębów w zaciszu własnego domu. Alta White jest to wyjątkowa kombinacja płynu z aktywnymi składnikami i proszku wybielającego. Nie trzeba się nawet specjalnie przygotowywać do tej wspaniałej kuracji, wystarczy jak po zwykłym umyciu zębów rozprowadzi się preparat po zębach. Już po pierwszym razie odkryjesz, że są znacznie bielsze. Natomiast po sześciu dniach, gdy kuracja już dobiegnie końca, znikną wszelkie przebarwienia po kawie, herbacie, czerwonym winie i nawet po paleniu papierosów. Wystarczy pięć minut dziennie poświęcić na zabiegach. Zabiegi nadają dodatkowo Twoim zębom wspaniały połysk i blask. Niestety jeśli się ma jakieś inne dolegliwości jak próchnica czy paradontoza należy się skontaktować w tej sprawie z lekarzem stomatologiem przed przystąpieniem do kuracji. Dzięki Alta White możesz szybko i skutecznie, a w dodatku tanio pozbyć się przebarwień. Nie musisz już korzystać z drogich wizyt w salonie stomatologicznym.

Idol White to wybielający żel do domowego użytku, który nieprzypadkowo reklamuje własnie Kim Kardashian. Artystka zgodziła się na zostanie twarzą tego produktu, bo jest zachwycona jego niezwykle skutecznym, a przy tym łagodnym działaniem. Idol White to żel, jaki dzięki wygodnemu aplikatorowi każdy bez trudu prawidłowo nałoży na zęby tak, by działał on także w trudno dostępnych przestrzeniach międzyzębowych. Wystarczy pozostawić go na zębach na jedną minute, a następnie spłukać. Dwa razy dziennie trzeba powtarzać aplikację – gdy zużyjesz całe opakowanie Idol White będziesz zdumiony, jak odmienione i cudownie białe będą twoje żeby. Idol White gwarantuje wybielanie zębów zniszczonych lekami i złą dietą. Niweluje także przebarwienia oraz rozjaśnia szkliwo, które z wiekiem nabrało ciemniejszej barwy. Może być stosowany przez wszystkie zdrowe i dorosłe osoby, nie ma skutków ubocznych: nie powoduje nadwrażliwości zębów ani krwawienia dziąseł.

Rio Blue Light Teeth Whitening to zestaw do domowego wybielania zębów, który oparty jest na takiej samej zasadzie działania jak wybielanie laserowe oferowane w gabinetach stomatologicznych. W dodatku jest to o wiele tańsze niż wybielanie stomatologiczne, a daje tak samo dobre efekty. W zestawie znajduje się żel wybielający w wygodnych w użyciu aplikatorach, które można także dokupić osobno, by całość służyła tobie i twojej rodzinie jak najdłużej. Do tego dołączone jest urządzenie, które emituje zimne światło o odcieniu niebieskim. Pod wpływem promieniowania uaktywniają się składniki zawarte w żelu wybielającym i zęby robią się coraz jaśniejsze. Już jeden seans z Rio Blue Light Teeth Whitening daje bardzo dobre efekty, ale jeśli zależy ci na naprawdę olśniewającej bieli zębów, używaj go częściej. Laserowe wybielanie zębów w domu jest w pełni bezpieczne, o ile używasz urządzenia zgodnie z zaleceniami producenta, a przede wszystkim nie przekraczasz czasu aplikacji żelu na szkliwo, bo może to prowadzić do nadwrażliwości zębów.

One Response to “Domowe wybielanie zębów: poznaj skuteczne sposoby”

  1. Rysiek Says:

    wybielanie najlepiej przeprowadzać w gabinecie stomatologicznym, sam wybielałem i wcześniej zrobiłem sobie skaling (usuwałem kamień nazębny )w RS Dental na Mokotowie. Zastanawiam się czy te pasty , które są w sklepach czy aptekach faktycznie działają

Leave a Reply