Go to content Go to navigation Go to search

5 zalet kremu Revitol Hair Removal

Maj 21st, 2009 by admin

Odchudzanie

Wyobraźcie sobie, jak by to było, aby mieć znowu gładką skórę bez konieczności częstego golenia włosów – czy to miałaby być depilacja woskiem, czy też inna metoda. Jeśli chodzi o preparat firmy Revitol, to przynajmniej jest możliwość usuwania niechcianych włosów w sposób bezbolesny i łatwy.

Zanim jednak rozpoczniemy stosowanie tego środka powinniśmy sprawdzić na małym fragmencie skóry, w jaki sposób jej powierzchnia reaguje na preparat. Jeśli chodzi o stosowanie Revitolu, to wystarczy nałożyć pewną ilość na skórę, po czym, po chwili, zwyczajnie ją zetrzeć (o tym, ile należy stosować kremu i jak długo trzymać go na skórze dowiemy się z ulotki dołączonej do środka). Poniżej przedstawiamy 5 powodów, dla których warto stosować tego preparatu (i może się on okazać dużo lepszy, niż, na przykład, depilacja laserowa):

1) Jest bezpieczna do użytku na każdej części ciała.
2) Usuwa niepożądane włosy szybko i bezboleśnie.
3) Możesz go używać nawet do depilacji brwi, miejscem nad wargami, czy też nóg.
4) Usunięcie włosów przy jego użyciu odbywa się bez podrażnień.
5) Nie tylko depiluje włosy, ale także nawilża skórę i pomaga ją chronić przed negatywnym wpływem otoczenia, zawiera prowitaminę, antyutleniacze, witaminy A i E, a także zieloną herbatę i inne naturalna ekstrakty. Czy depilatory mogą coś takiego zaoferować?

One Response to “5 zalet kremu Revitol Hair Removal”

  1. Usuwanie rozstępów | Artykuły na każdy temat od walor.waw.pl Says:

    [...] sposobem na pozbycie się rozstępów mogą być kosmetyki. Kremy, balsamy, żele – takie specyfiki dostaniemy w każdej drogerii, a nawet aptece. Trzeba jednak [...]

Leave a Reply